Vstupenky + info

Vstupenky již brzy v předprodeji!

INFO VŠECH INF

Užitečné informace, které zajistí hladký průběh festivalu vám i nám. :)

CESTA

Do Horního Vítkova se můžete dostat několika způsoby.

A) V Praze naložíte partu do auta a za 1h 15min budete v cíli.

B) V Liberci naložíte partu do auta a za 15min budete v cíli.

C) Podíváte se na BlaBlaCar a s někým sympatickým se svezete.

D) Nejlepší varianta pro planetu i vaši peněženku je, že pojedete autobusem z Černého Mostu a s přestupem v Liberci jste v cíli za 2h (zástávka Chrastava, Horní Vítkov, škola). Z Prahy doporučujeme vyjet v pátek ve 13:15, na KUKOKLI se rázem objevíte v 15:35. Případně můžete dojet do Chrastavy, odkud se k nám dostanete příjemnou procházkou za 1h (5km).

Jízdní řády

PARKOVÁNÍ

Přijedete-li autem, budeme pro vás mít připravena parkovací místa v bezprostřední blízkosti kostela. Počet míst je ovšem omezen, pokuste se tedy přijet v plné parádě a volná místa nabídněte třeba na události a nebo v tabulce sdílené jízdy a ušetřete tak na párek v rohlíku.

Tabulka sdílených jízd

STANOVÁNÍ

K výletu do přírody patří neodmyslitelně i stan, karimatka a spacák. Svůj nocleh si můžete postavit na louce za kostelem a užít si tak přespání pod hvězdným nebem. Vlastnoručně jsme pro vás sestavili luxusní koupelnu pod širákem z palet a hadic, Wim Hof bude pyšnej.

OBČERSTVENÍ

Jídlo bude, pití bude. Na baru si budete moci koupit pivo, víno, domací limonády, klasické i jedinečné drinky. Na zasycení pro vás budeme mít připravené kousky na gril, teplé, sludené slané i sladké dobroty a těšit se můžete i na novou kavárnu!

V sobotu bude GULÁŠ!

Chtěli bychom vás moc poprosit, abyste si s sebou nevozili vlastní jídlo a pití. Peníze z prodeje jsou jeden z mála zdrojů, díky kterým může KUKOKLI ožít.

Kdyby cokoliv kdykoliv, pište, volejte.

Uvidíme se v cíli!

Za podporu děkujeme Ministerstvu kultury České republiky, městu Chrastava, obci Horní Vítkov, Státnímu Fondu Kultury